ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНА, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ТА ПРОМИСЛОВА ПРОДУКЦІЯ
Головна
Муфти
Пристосування для монтажу волоконно-оптичних кабелiв
Кросове обладнання
Монтажнi матерiали
Прилади та обладнання
Iнструменти
Кабельно-провiдникова продукцiя
Цiни
Сервiс on-line
Представницька мережа
Публiкацiї
Контакт
ОТРИМАЙТЕ НАШ КАТАЛОГ!
Hosted by MiroHost.net
ВАТ «Укртелеком»
Rambler's Top100
META-Ukraine
finance.com.ua
finance.com.ua
finance.com.ua
ПРИЛАД ДЛЯ ПОШУКУ НЕСПРАВНОСТЕЙ В МЕРЕЖАХ ТЕЛЕФОНІЇ 701К
ПРИЗНАЧЕННЯ. Комплект приладів використовується при монтажі і пошуках несправностей в системах телефонії, передачі даних, протипожежній безпеці, комп'ютерних мережах і системах енергопостачання.
Функції датчика - передача звукової частоти, перевірка ліній, визначення дзвінкового і полюсного ланцюгів, можливість підключення "розмовної" батареї і можливість використан-ня в тривалих іспитах.
Модель 701К
Модель 701К призначена для потреб лінійних техніків і дозволяє визначати місце-знаходження жил при прозвонці проводів і кабелів усередині приміщень, на трасах і т.п. Комплект складається з модернізованого генератора звукових частот 77НР, індуктивного підсилювача 77НР і похідного футляра 700С.
Модель 77НР (нова). Прилад 77НР складається з потужного генератора звукових частот і приладу для визначення полярності потенціалів проводів в умовах тривалих іспитів. У приладі є модульний роз'єм для підключення до стандартної телефонної розетки і триколірне табло зі світлодіодів для відображення результатів випробувань: червоний - зворотна полярність, зелений - правильна полярність і жовтий - наявність змінного струму. Генератор звукових частот має досить велику потужність для передачі сигналів через центральну станційну батарею. Його потужні вихідні сигнали можна приймати на відстані до 1500 м. і на малому навантажувальному опорі.
Удосконалена конструкція футляра дозволила підвищити його міцність і вологостійкість, а також здатність протистояти суворим польовим умовам застосування. Серед інших удосконалень - обтічна форма приладу, зручна ручка футляра, для вологостійкості приладу світлодіоди на табло захищені пластмасовими лінзами.

Модель 200 ЕР. Індуктивний підсилювач 200ЕР використовується разом з будь-яким генератором звукової частоти і призначений для визначення і трасування проводів у чи джгутах кабелях без ушкодження ізоляції Для якісного розпізнавання проводів є можливість регулювання рівня тональної частоти і чутливості (що необхідно для узгодження з вимогами використовуваного устаткування). Утоплені вихідні клеми датчика призначені для підключення слухавки, а кнопка без фіксації запобігає непродуктивному розряду батареї. Прилад містить два щупи, виконаних з пластмаси для зменшення ризику одержання короткого замикання між ними. За бажанням замовника є можливість заміни їх на металеві щупи з хромо-нікелевим покриттям.

Похідний футляр моделі 700С виготовлений з міцного шкірозамінника "Cordula" містить ремінь для його носіння і міцну шкіряну кришку. У ньому є окремі відсіки для приладів. У футлярі розміщуються PEI генератор звукових частот і індуктивний підсилювач.