ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНА, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ТА ПРОМИСЛОВА ПРОДУКЦІЯ
Головна
Муфти
Пристосування для монтажу волоконно-оптичних кабелiв
Кросове обладнання
Монтажнi матерiали
Прилади та обладнання
Iнструменти
Кабельно-провiдникова продукцiя
Цiни
Сервiс on-line
Представницька мережа
Публiкацiї
Контакт
ОТРИМАЙТЕ НАШ КАТАЛОГ!
Hosted by MiroHost.net
ВАТ «Укртелеком»
Rambler's Top100
META-Ukraine
finance.com.ua
finance.com.ua
finance.com.ua
СТРІЧКИ ГЕРМЕТИЗУЮЧІ
Стрічка Scotch VM Vinyl Mastic Tape (VM) - це герметизуюча двошарова пластична стрічка, що включає в себе вінілову основу товщиною 0.635мм, з нанесеною на неї липкою чорною мастікою. Поєднання вінілової стрічки та мастіки дозволяє захищати кабельні лінії від вологи та корозії.
    Стрічка випускається наступних розмірів, рулон:
  • 38 мм х 6.1 м,
  • 102 мм х 3.1 м,
  • 152 мм х 3.1 м,
  • 559 мм х 3.1 м.
При роботі зі стрічкою VM немає необхідності у використанні спеціальних інструментів або джерел тепла.
СПОСОБИ ВИКОРИСТАННЯ. Стрічка VM використовується будь-яким з трьох описаних нижче способів. Перед початком роботи необхідно вибрати метод, який найбільш підходить для даного конкретного випадку.
1. Спіральна обмотка з 50% перекриттям.
Спіральна обмотка з 50% перекриттям.
За звичай використовується для намотування на циліндр, наприклад для ремонту пошкоджень оболонки кабелю, герметизації стику муфт. Для цього методу необхідно використовувати стрічку VM шириною 38 мм.
А. Після попередньої обробки місця пошкодження (зашкурення, очищення, обезжирення та ін.) видаліть паперову прокладку зі стрічки та, відступивши 100 мм від місця пошкодження, починайте обмотку кабелю.
Б. Завершіть обмотку з 50% перекриттям витків, зайшовши мінімум на 100 мм за місце пошкодження.
2. Метод обмотки "сигарета".
Метод обмотки "сигарета"
Використовується для відновлення оболонки кабелю або корозійного захисту.
В цьому методі використовується стрічка VM більшої ширини: 102 мм, 152 мм, 558мм.
А. Візьміть стрічку VM шириною мінімум на 50 мм більшою ніж ширина кола місця пошкодження. Відріжте кусок стрічки VM довжиною мінімум на 200 мм більше довжини місця пошкодження. Стрічку VM потрібно розташувати вздовж кабелю без перекосу.
Б. Зашкурте та очистіть поверхню. Видаліть паперову підкладку та накладіть стрічку на місце пошкодження. Оберніть стрічку VM навколо кабелю та з'єднайте края стрічки разом, наклавши їх один на одного з перекриттям не менше 50 мм.
3. Метод обмотки "конверт".
Метод обмотки "конверт"
Використовується для відновлення оболонки або захисту поверхні від корозії . Для цього методу раціонально використовувати стрічку VM шириною 558 мм.
А. Відріжте кусок стрічки VM шириною мінімум на 100 мм більше кола та на 200 мм довше місця пошкодження.
Б. Після попередньої підготовки місця пошкодження (зашкурення, очищення та ін.) видаліть паперову підкладку повністю або частково, зробивши на ній надріз та залишивши її на площі, яка буде контактувати з провідниками.
В. Оберніть стрічкою VM місце ремонту та зліпіть края стрічки разом мастікою до мастіки.
Типові випадки застосування стрічки VM. Здатність стрічки протистояти висиханню і прекрасні гідроізоляційні властивості дозволяють використовувати її для таких цілей:
  • герметизація стиків захисної муфти на кабелі, елементів коаксіальних зростків, герметизація кінців кабелю;
  • відновлення герметичності оболонки кабелю (ремонт пошкоджень, проколи, тріщини і т. д.);
  • захист від корозії (металеві, свинцеві покриття);
Примітка:
1. Працюючи із стрічкою VM при температурі навколишнього середовища нижче +4°С, рулон необхідно попередньо нагріти.
2. Стрічка VM не повинна використовуватись для відновлення оболонки і герметизації стиків захисної муфти кабелів, які знаходяться під надлишковим тиском, без застосування стрічки Armorcast.
3. У всіх випадках використання стрічки VM, зверху вона повинна бути обмотана стрічкою ПВХ (88Т, Temflex) двома шарами з 50 % перекриттям.
4. Якщо стрічка VM накладається на нерівну поверхню (зросток з'єднувачів або модулів), необхідно підкласти захисний шар (наприклад зі стрічки ПВХ) для попередження проривів та проколів стрічки VМ.

Scotch 2900 R Sealing Tape
Scotch 2900-R Sealing Tape - сіра липка мастіка з хорошими компресійними властивостями, стійка до різного роду розчинів, не змінює своїх властивостей при температурах до +140°С.
Застосовується як спеціальна стрічка при герметизації замкнутих порожнин, а також герметизації спеціальних муфт на кабелях з різними оболонками. Часто входить до складу комплектів.
Розмір: Рулон - 38.1 мм х 1.52 м.
2228 Rubber Mastic Tape
2228 Rubber Mastic Tape - герметизуюча стрічка на основі етилен-пропіленової гуми з нанесеним на неї липким термостабільним герметиком. Призначена для застосування для швидкого і простого ізолювання мідних і алюмінієвих провідників з температурою до +90 °С, а при аварійних ситуаціях до +130 °С. Забезпечує високу вологостійкість і стійкість до дії ультрафіолетового випромінювання при застосуванні на відкритому повітрі, до дії факторів навколишнього середовища.
Випробовування герметика на стабільність. Зразки були піддані старінню у печі при температурі 140 °С на протязі 45 діб з метою визначення стабільності герметизуючого агента. На початку герметик ставав м`яким, потім твердів, залишався на місці і зберігав герметичність.
Випробовування на водонепроникність. Зразки були підготовлені при використанні герметика в якості ущільнення між полівінілхлоридними оболонками кабелів і з`єднувальними провідниками заземлення. В результаті випробовування у водяних банях при температурах +25 °С і +90 °С загальною тривалістю 336 годин не було виявлено значних змін у опорі ізоляції.
Розмір: Рулон 1.65 мм х 51 мм х 3.1 м
2229 - Scotch-Seal
2229 - Scotch-Seal - герметик стрічковий чорний, нанесений на основу, що легко видаляється, призначений для герметизації компонентів від дії факторів навколишнього середовища. Має високі адгезійні і герметизуючі характеристики по відношенню до металів, синтетичної ізоляції, гуми і оболонки кабелів. Стабільний у широкому діапазоні температур із збереженням герметизуючих властивостей.
2178-125 Mastic Tape
2178-125 Mastic Tape - чорна липка мастика, має високі герметизуючі властивості, які не змінюються при взаємодії з бензинами та різними розчинами. Застосовується в основному при герметизації муфт на волоконнооптичних кабелях.
Розмір: Рулон 3.2 мм х 38.1 мм х 1.1 м.
2178 Cord Mastic
2178 Cord Mastic - корд мастичний, чорний, застосовується для герметизації муфт на волоконнооптичних кабелях. Входить в склад комплектів на муфту 2178-S.
Розмір: Рулон O8.7 мм х 1.85 м.