ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНА, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ТА ПРОМИСЛОВА ПРОДУКЦІЯ
Головна
Муфти
Пристосування для монтажу волоконно-оптичних кабелiв
Кросове обладнання
Монтажнi матерiали
Прилади та обладнання
Iнструменти
Кабельно-провiдникова продукцiя
Цiни
Сервiс on-line
Представницька мережа
Публiкацiї
Контакт
ОТРИМАЙТЕ НАШ КАТАЛОГ!
Hosted by MiroHost.net
ВАТ «Укртелеком»
Rambler's Top100
META-Ukraine
finance.com.ua
finance.com.ua
finance.com.ua
КОЛОНКИ РОЗПОДІЛЬЧІ ТИПУ SRP-HP
КОЛОНКА РОЗПОДІЛЬЧА SRP-30P-HP В ПОЛОЖЕННІ ДЛЯ МОНТАЖУ КРОСОВИХ МОДУЛІВ КОЛОНКА РОЗПОДІЛЬЧА SRP-30P-HP З ВІДКРИТОЮ КРИШКОЮ КОЛОНКА РОЗПОДІЛЬЧА SRP-30P-HP
     Колонки кабельні розподільчі застосовуються для з'єднання кабелів з абонентською мережею, або для кабельного телебачення.

     Колонки виробництва фірми HANPLAST (Польща) виготовляються із негорючого полікарбонату. Вони стійкі до впливу агресивної промислової і міської атмосфери, забруднень SO2 і Н2S, а також до впливу сонячного випромінювання, змінної вологості повітря чи соляного туману, важких кліматичних умов при температурах від -35oС до +60oС.

     Термін експлуатації виробів розрахований на гарантовану 30-ти річну роботу.

     В залежності від умов експлуатації колонки можуть бути герметичними і відповідати вимогам ступеню захисту IP55D, або можуть провітрюватися (ступінь захисту IP54D).

     Колонки монолітні по конструкції та обтічні по формі. Завдяки цьому характеризуються високою міцністю та стійкістю до механічних навантажень.

     Колонка складається із корпуса, основи камери та ковпачка, який кріпиться до основи за допомогою замикаючого пристрою. Місцезнаходження замка в нижній частині основи запобігає проникненню вологи, промерзанню та втручанню сторонніх осіб. У випадку необхідності можливе встановлення датчиків злому.
КОЛОНКА РОЗПОДІЛЬЧА SRP-50P-HP В ПОЛОЖЕННІ ДЛЯ МОНТАЖУ КРОСОВИХ МОДУЛІВ КОЛОНКА РОЗПОДІЛЬЧА SRP-50P-HP З ВІДКРИТОЮ КРИШКОЮ КОЛОНКА РОЗПОДІЛЬЧА SRP-50P-HP
     Нижня частина колонки виконана у вигляді ніжки і виконує роль фундаменту. Ніжка встановлюється у приямку глибиною 600 мм (на рівні прокладки кабелю) та засипається землею. Це гарантує повну стабільність встановленої колонки. Кабелі вводяться в нижню частину через труби.

     Загальна висота колонки SRP-50P-HP складає 1340 мм, а після установки - біля 740 мм. Вага колонки - 13кг, що дозволяє транспортувати та монтувати її одній особі.

     Колонка SRP-30P-HP відрізняється від SRP-50P-HP, SRP-100P-HP, SRP-200P-HP лише формою кришки та ємністю колодки. Всі інші деталі залишаються незмінними.

Основні параметри розподільчих колонок SRP-HP:
Тип колонкиЄмність, парВисота, мм Розміри основи,
(довжина х ширина), мм
Ціна без ПДВ, грн.(без плінтів)
станом на 01.10.2007р.
SRP-50P-HP501110500 x 400 839.50
SRP-200P-HP2001474500 x 400 1088.80