ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНА, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ТА ПРОМИСЛОВА ПРОДУКЦІЯ
Головна
Про фiрму
Новини
Новинки асортименту
Консультацiї
Муфти
Пристосування для монтажу волоконно-оптичних кабелiв
Кросове обладнання
Монтажнi матерiали
Прилади та обладнання
Iнструменти
Кабельно-провiдникова продукцiя
Цiни
Сервiс on-line
Представницька мережа
Публiкацiї
Контакт
ОТРИМАЙТЕ НАШ КАТАЛОГ!
Hosted by MiroHost.net
ВАТ «Укртелеком»
Rambler's Top100
META-Ukraine
finance.com.ua
finance.com.ua
finance.com.ua
ПРО ФІРМУ 

В липні 2002 року компанії МАКО виповнюється 10 років. За цей час пройдено шлях від інноваційної фірми до крупної компанії, що утримує міцні позиції на телекомунікаційному ринку України.

Без перебільшення можна сказати, що прихід компанії МАКО на телекомунікаційний ринок України та впровадження нею нових технологій змусили вітчизняних спеціалістів переглянути технічну політику монтажу кабелів зв'язку. Більшість способів, які тоді існували та застосовувались, не змінювались на протязі десятиліть і не задовольняли вимогам якості. З'єднувачі scotchlok, 10-ти та 25-ти парні модулі МS2, герметизуюча стрічка VM, армуюча стрічка Armorcast, компаунди 4407 та 4442Gel вперше на телекомунікаційному ринку України були представлені саме компанією МАКО.

Після відкриття офіційного представництва 3М в Україні в 1994 році, компанія стає першим його офіційним дистриб'ютором.

Поряд із матеріалами компанія починає пропонувати зв'язківцям перші монтажні комплекти, які технологічно і економічно є більш доцільними.

З 2000 року компанія отримує статус офіційного дистриб'ютора компанії Tyco Electronics Raychem.

Зараз компанія МАКО пропонує широкий спектр монтажних комплектів, основаних на технологіях та матеріалах вищенаведених компаній, на всі типи телекомунікаційних кабелів. Якість продукції доводить бездоганна репутація компанії та дружні стосунки із клієнтами.

Компанія освоює і інші напрямки телекомунікаційного бізнесу. Ми пропонуємо продукцію Quante Group (3М), а саме 10-парні модулі QSA (аналог плінтів LSA Plus фірми Krone), гелезаповнені модулі з кришкою типу SID-C, та вібростійкі плінти з циліндричним контактом QDF виробництва Tyco Electronics Raychem. Використовуючи плінти SID-C, наша компанія виробляє блок-комплекти для модернізації вуличних розподільних шаф, які знаходяться в умовах підвищеної вологості. Здійснюється виробництво інструментальних організаторів та комплектація їх інструментом. Асортимент оптичних пристосувань постійно збільшується, освоюється нова продукція, здійснюється її впровадження на ринок України. Поряд з оптичними муфтами, які набули популярності і користуються постійним попитом, компанія пропонує систему організації оптичних волокон FIST.

Компанією обладнаний власний спеціалізований навчальний клас на 12 чоловік для проведення навчання спеціалістів та кабельників. Щорічно видається каталог-довідник.

Ми впевнені, що наша компанія і надалі буде утримувати стабільні темпи розвитку, адже для цього ми маємо все необхідне - нові ідеї, бажання працювати, кваліфікований та досвідчений персонал, виробничу базу.

Компанія МАКО - надійний партнер, ставши нашим клієнтом, Ви робите вірний вибір.